Adilon B 10kg
  • Adilon B 10kg

Adilon B 10kg

Środek czyszczący o odczynie zasadowym do maszyn czyszczących.

148,00 zł

(148,00 zł szt.)

Ilość
w magazynie

Adilon B 10 kg

Jest środkiem czyszczącym o odczynie zasadowym. Szybko i skutecznie usuwa brud i tłuszcz na wszelkiego typu powierzchniach i przedmiotach. Działa delikatnie na czyszczone powierzchnie.

Adilon B doskonale rozpuszcza stare osady brudu i działa jednocześnie jako środek dezynfekcyjny, dezodorant i odświeżacz powietrza.

Nie pieni się i jako produkt mocno skoncentrowany może być stosowany we wszystkich maszynach myjących odpornych na zasadowe środki myjące.

Adilon B zawiera roztwór wodorotlenku sodu, anionowe środki powierzchniowo-czynne, alkohol oraz substancje pomocnicze (zapachowe i inne).

Dawkowanie:

Zależnie od stopnia zanieczyszczeń stosować w postaci roztworu od 1:50 do 1:10 (0,2 l do 1 l preparatu na 10 l wody). Użycie ciepłej wody znacznie poprawia wynik czyszczenia.

Roztwór należy nanieść na czyszczone powierzchnie i pozostawić na 10 minut. Czyszczone powierzchnie można wyszczotkować, a następnie spłukać dokładnie wodą.

W przypadku starych i trudnych do usunięcia osadów brudu Adilon B można nanieść w postaci nierozcieńczonej na odporne na zasady powierzchnie. Pozostawić na 5 minut, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Bayrol
110010
Numer producenta
2219214

Opis

Waga
10 kg
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward