Adilon S 10kg
  • Adilon S 10kg

Adilon S 10kg

Środek czyszczący o odczynie kwaśnym. Stosowany do czyszczenia powierzchni wokół basenu i łazieniek.

148,00 zł

(148,00 zł szt.)

Ilość
w magazynie producenta

Adilon S 10 kg

Jest środkiem czyszczącym o odczynie kwaśnym. Szybko i skutecznie usuwa brud i tłuszcz, rozpuszcza osady z kamienia i rdzy na powierzchniach wokół basenu, kabinach natryskowych. Działa delikatnie na czyszczone powierzchnie i można nim czyścić także powierzchnie drewniane (sauny).

Adilon S doskonale rozpuszcza stare osady brudu i działa jednocześnie jako środek dezynfekcyjny, dezodorant i odświeżacz powietrza.

Nie pieni się i jako produkt mocno skoncentrowany może być stosowany we wszystkich maszynach myjących odpornych na kwaśne środki myjące.
Adilon S zawiera 20% kwas fosforowy, alkohol, niejonowe i kationowe środki powierzchniowo-czynne oraz substancje pomocnicze (zapachowe i inne).

Dawkowanie:

Zależnie od stopnia zanieczyszczeń stosować w postaci roztworu od 1:50 do 1:10 (0,2 l do 1 l preparatu na 10 l wody). Użycie ciepłej wody znacznie poprawia wynik czyszczenia.

Roztwór należy nanieść na czyszczone powierzchnie i pozostawić na 10 minut. Czyszczone powierzchnie można wyszczotkować, a następnie spłukać dokładnie wodą.

W przypadku starych i trudnych do usunięcia osadów brudu Adilon S można nanieść w postaci nierozcieńczonej na odporne na kwasy powierzchnie. Pozostawić na 5 minut, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Bayrol
110030
Numer producenta
2219224

Opis

Waga
10 kg
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward