Jaki chlor szok kupić?

Produkty do szokowego chlorowania firmy Bayrol. Skuteczny i czysty chlor do basenu, który powoduje natychmiastową dezynfekcję wody.

Czytelne etykiety produktów Bayrol

Gama produktów chemii basenowej Bayrol rozwija się od lat i obejmuje szereg produktów zapewniającących optymalną pielęgnację wody w basenie. Nowoczesny design opakowań wynika z noego podejścia firmy do lokowania produktów na rynku.

Skuteczny chlor basenowy

Jaki jest najlepszy chlor do basenu? Czy wybrać chlor szok, a może duze tabletki chlorowe. Co spowoduje, że chlorowanie będzie skuteczne i niedrogie? Krótka prezentacja środków chlorowych Bayrol'a.

Zestaw środków do wanien SPA

Czystość i prawidłowe działanie wanny spa zależą oczywiście od jakości środków używanych do uzdatniania wody. Najlepsze produkty do pielęgnacji wody w wannach spa, wannach z hydromasażem ma w swojej ofercie firma Bayrol. Seria produktów SpaTime bazuje głównie środkach bezchlorowych, ale w ofercie znajduje się również chlor do spa.

Automatyczne odkurzacze basenowe

Chemiabasenowa.pl jest certyfikowanym dystrybutorem oraz punktem serwisowym firmy Maytronics - producenta odkurzaczy Dolphin. Urządzenia sprzedawane u nas posiadają pełną 24 lub 36 miesięczną gwarancję realizowaną w Polsce! Uwaga - nie każdy sprzedawca jest autoryzowanym dystrybutorem!

Prywatne wanny SPA

Najlepszej klasy urządzenia zapewnią doskonały hydromasaż, odprężenie i prawdziwą przyjemność. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu najważniejsze możliwości hydromasażu stosowane w wannach SPA firmy HotSpring.

Chemia do SPA

Chemia do SPA ogrodowego i wanien z hydromasażem

Chemia basenowa

Chemia do basenów prywatnych i publicznych.

arrow_upward