Czym odkurzyć wannę spa?

Czy na dnie twojego wymarzonego jacuzzi widzisz drobinki piasku, paprochy i brud? To częsty problem. Aby szybko to posprzątać najlepiej użyj Spa Vac! Prosty ręczny odkurzacz do spa i basenu.

Ręczny odkurzacz do wanny spa

Odkurzanie wanny spa przy pomocy Spa Vac jest niezwykle łatwe. To specjalnie zaprojektowany ręczny odkurzacz, którym szybko można wciągnąć drobinki znajdujące się na dnie wanny czy mini basenu. Nie trzeba go podłączać do prądu, nie ma też baterii - jest znacznie bardziej genialny. 

odkurzacz do wanny Spa Vac

Odkurzacz Spa Vac ma przezroczysty cylinder, do którego zasysana jest woda z brudem i drobinkami. Po zanurzeniu odkurzacza przytrzymujemy palcem końcówkę rączki tak aby powietrze znajdujące się w cylindrze nie wyleciało. Zbliżamy ssawkę odkurzacza do brudu i puszczamy palec zakrywający końcówkę -  dzięki różnicy ciśnień woda wpływa do cylindra i zabiera ze sobą piasek, brud i zanieczyszczenia. Odkurzacz wystarczy podnieść do góry aby wypuścić wodę z cylindra i wpuścić ponownie powietrze. Specjalne filtry zatrzymują brud. Genialnie proste.

Bardzo praktyczne i szybkie sprzątanie dna w wannie spa.

KUP ręczny odkurzacz do SPA

arrow_upward