Prawidłowo dobrana i stosowana chemia basenowa zapewnia krystalicznie czystą wodę w basenie pełnym słońca. Substancje chemiczne w basenie, takie jak chlor, aktywny tlen czy algicyd utrzymują wodę w wolną od brudu, bakterii i wirusów. Oczywiście są też inne istotne elementy instalacji basenu - takie jak pompa i filtr - które utrzymują wodę w krystalicznej czystości. Ale to skuteczna chemia basenowa decyduje o tym czy woda jest przyjemna i bezpieczna!

chemia basenowa sklep

Jaką chemię basenową wybrać?

Wysoka jakość chemii basenowej ma istotne znaczenie dla każdego, kto chce cieszyć się czystą i zdrową wodą w swoim basenie. Nie wszystkie produkty do basenu mają taką samą czystość, skład chemiczny i co za tym idzie skuteczność. My postawiliśmy już wiele lat temu na współpracę z firmą Bayrol. Jest to niekwestionowany lider europejski w produkcji chemii basenowej.
Oferta chemii basenowej Bayrol'a jest pełna i obejmuje praktycznie wszystko co potrzeba aby prawidłowo utrzymać wodę w basenie kąpielowym. Wiele preparatów ma innowacyjny skład i bezkonkurencyjną skuteczność. Dodatkowym argumentem jest fakt, że wszystkie środki chemiczne Bayrol'a pochodzą z fabryk na terenie Unii Europejskiej.

Jaką chemię basenową wybrać? Najlepiej taką, która bazuje na bezpiecznych i przebadanych składnikach; taką, która ma dobrą skuteczności; taką, która nie zaszkodzi ani nam, ani roślinom rosnącym w pobliżu basenu. Wygodne i skuteczne w użyciu preparaty zapewnią czystą wodę i spokój w użytkowaniu basenu.

Czy tania chemia basenowa jest dobra ?

Cena nie powinna być decydującym czynnikiem podczas wyboru chemii basenowej. Być może nie jest to reguła, ale najczęściej preparaty w "super cenach" mają obniżoną skuteczność - czyli trzeba dodać ich więcej do wody aby uzyskać zadowalający efekt. Ponadto "magiczne" środki mogą mieć w swoim składzie substancje, które uważa się za kontrowersyjne przy stosowaniu w basenach (przeczytaj o siarczanie miedzi do basenu). Klienci naszego sklepu już dawno przekonali się, dlaczego warto wybrać chemię basenową od renomowanego dostawcy! Atrakcyjne - na pierwszy rzut oka - ceny środków chemicznych sprzedawanych w dużych sieciach marketów budowlanych są kuszące, ale jakość i skuteczność tych produktów jest bardzo niska.

Najlepiej kupować chemię basenową w sklepach specjalistycznych lub w serwisach basenowych.

Chemia basenowa na baseny prywatne

Pełna gama chemii basenowej dedykowana na baseny prywatne pokryje zapotrzebowanie każdego klienta. W ciągłej sprzedaży mamy produkty do regulacji pH, środki chlorowe oraz środki bezchlorowe. Mamy również produkty do klarowania wody i walki z glonami. Prezentowane na naszych stronach produkty basenowe znajdują się w naszym magazynie i są gotowe do wysyłki w 24h od chwili złożenia zamówienia. 

Chemia basenowa na baseny publiczne

Oferujemy produkty o gwarantowanej jakości do obniżania lub podwyższania wartości pH, a także stabilizowany podchloryn sodu. Płynne produkty są zawsze firmowo zamknięte i zabezpieczone, a także posiadają datę przydatności do użycia.
Gama produktów przeznaczona na baseny publiczne zamawiana jest najczęściej przez hotele oraz pensjonaty. Zamówienia realizujemy w dostawach paletowych lub dostarczamy samodzielnie.

Jak stosować chemię basenową?

Wyczerpujące informacje o tym jak stosować chemię basenową, podane dawkowanie i opis problemów z wodą basenową znajdą Państwo w dziale porady praktyczne.

chemia basenowa bayrol

arrow_upward