Gama produktów chemii basenowej Bayrol rozwija się od lat i obejmuje szereg środków zapewniających optymalną pielęgnację wody w basenie. W swoim pakiecie firma oferuje wszystko co potrzebne do prawidłowej pielęgnacji basenu - zarówno małego, ogrodowego, jak i dużego basenu całorocznego. W ramach wprowadzonego niedawno nowego designu opakowań powstał jednolity kod graficzny dla wszystkich etykiet produktów. Użytkownik łatwo zorientuje się do czego służy dany preparat i szybko odczyta standardowe dawki jakie należy stosować.

Bayrol chemia basenowa

W ramach wprowadzonego designu firma zdecydowała się wprowadzić dodatkowy podział produktów na trzy nowe kategorie: Podstawowe utrzymanie czystości, Komfortowe utrzymanie czystości oraz Rozwiązywanie problemów. Kategorie odzwierciedlają nadrzędną funkcję produktu i stanowią uogólnienie względem od lat stosowanych stosowanych kroków w pielęgnacji.

Podstawowe utrzymanie czystości

Produkty z tej kategorii są niezbędne, aby utrzymać dobrą  czystość wody basenowej. Wszystkie one uwzględniają regulację wartości pH wody, dezynfekcję z powolnym rozpuszczaniem chloru, używanie metody bezchlorowej czy też sprawdzanie wody przy pomocy pasków testowych. Te podstawowe kroki muszą być przeprowadzane przez cały sezon kąpielowy.

Komfortowe utrzymanie czystości

Jeśli chcemy, aby woda w basenie była jeszcze czystsza i przyjemniejsza potrzebne będą nam produkty należące do serii komfortowego utrzymania czystości. Firma Bayrol opracowała szereg produktów wielofunkcyjnych, które działają w wodzie na kilka sposobów jednocześnie. W tej kategorii znajdują się produkty do zapobiegania rozwojowi glonów, oczyszczania wody, flokowania, a także służące do testowania wody czy też środki czyszczące do niecek basenowych i filtrów.

Rozwiązywanie problemów

Nawet przy regularnej pielęgnacji w wodzie basenowej mogą pojawić się problemy. Spowodowane różnymi czynnikami: dużą liczbą kąpiących czy też zjawiskami naturalnymi mogącymi wpłynąć na zanieczyszczenie wody. Dzięki produktom z kategorii Rozwiązywanie problemów w mgnieniu oka można poprawić jakość wody.

Czy wiesz dlaczego dostarczana przez nas chemia basenowa ma tak wysoką jakość?

Sprawdź dlaczego najczęściej wybierana chemia do spa produkowana jest przez firmę Bayrol.

arrow_upward