Firma BAYROL oferuje chlor w trzech różnych postaciach – granulki, małe tabletki, duże tabletki. Taki wybór produktów daje użytkownikowi basenu możliwość lepszego dostosowania konkretnej odmiany chloru do danej sytuacji na basenie. Chlorowanie dzięki temu jest skuteczniejsze, a przy tym bardziej ekonomiczne!

Chlorifix BAYROL

Rodzaj chlorowania: szokowe
Szybkość rozpuszczania: + + + + +

Chlor w granulkach do szybkiej, szokowej dezynfekcji. Stosowany gdy woda jest zielona, mętna lub mleczna.

Rozpuszcza się bardzo szybko i powoduje szokową dezynfekcję wody. Środek należy stosować bezpośrednio do wody – najlepiej posypać jak największą powierzchnię wody granulkami dzięki czemu, w krótkim czasie spowodujemy dezynfekcję bardzo dużej objętości wody. Najskuteczniejszy chlor-szok na rynku!

Chlorifix chlor

Chloriklar BAYROL

Rodzaj chlorowania: szokowe z efektem klarowania
Szybkość rozpuszczania: + + + + -

Chlor w tabletkach do szybkiej dezynfekcji. Stosowany gdy woda jest zielona lub mleczna. Może być stosowany regularnie jako podstawowa dezynfekcja wody.

Tabletki Chloriklaru rozpuszczają się bardzo szybko i powodują silną dezynfekcję wody. Najlepiej tabletki wrzucić bezpośrednio do skimmera. Przepływająca woda szybko je rozpuści, a świeża dawka chloru szybko zostanie rozprowadzona po basenie poprzez układ filtrujący. Można również dawkować poprzez bojkę pływającą. Nie ma potrzeby rozpuszczać tabletek we wiadrze i potem wlewać roztworu do wody.

Chloriklar chlor

Chlorilong BAYROL

Rodzaj chlorowania: długotrwałe, powolne
Szybkość rozpuszczania: + + - - -

Chlor w dużych tabletkach do długotrwałej dezynfekcji wody. Stosowany jako podstawowa dezynfekcja wody.

Duże tabletki Chlorilongu rozpuszczają się powoli i powodują długotrwałą dezynfekcję wody. Po włożeniu do skimmera tabletki dadzą w miarę stabilny poziom wolnego chloru w całym basenie. Należy pamiętać jednak aby praca pompy odbywała się możliwie długo – najlepiej 24h na dobę. Można również dawkować poprzez bojkę pływającą.

Chlorilong chlor

Complete&Easy BAYROL

Rodzaj chlorowania: szokowe + zwalczanie glonów
Szybkość rozpuszczania: + + + + +

Chlor w saszetkach do szybkiej dezynfekcji wody. Chlor wielofunkcyjny wraz z efektem zapobiegania glonom.

Podwójne saszetki mają w swoim składzie szybki chlor, który szokowo dezynfekuje wodę. Specjalna formuła sprawia, że poziom chloru wolnego gwałtownie wzrasta i po chwili gwałtownie spada. Dzięki temu bezpieczna kąpiel możliwa jest już po 15 minutach od dodania. A woda jest krystalicznie czysta. Drugi składnik saszetki to skuteczny i bezpieczny algicyd. Zabezpiecza on wodę przed wzrostem glonów w dłuższym czasie. Ten produkt szczególnie polecamy użytkownikom małych basenów ogrodowych - rozkładanych lub rozporowych. Chociaż ze zwzględu na swoje doskonałe efekty chętnie jest też stosowany przez użytkowników na większych basenach!

Complete&Easy
arrow_upward