Jeśli poszukujesz najlepszą chemię do swojego basenu lub spa musisz sprawdzić naszą ofertę!

Od 14 lat sprzedajemy produkty do basenów i jesteśmy największym w Polsce sklepem internetowym dostarczającym produkty Bayrol dla klientów prywatnych. U nas dostępna jest chemia basenowa wysokiej klasy - najlepsze środki do pielęgnacji wody basenowej oraz czyszczenia basenów.

Główne kategorie, na jakie podzieliśmy produkty w naszym sklepie:

Regulacja pH Dezynfekcja Zwalczanie glonów Klarowanie Czyszczenie basenu Pozostałe produkty
pH Minus
pH Plus
Środki chlorowe
Środki tlenowe
Metoda solna
Desalgine
Desalgine Jet
Desalgine C
Superklar
Superflock
Quickflock
Bordnet
Decalcit
Adisan
Adilon
Calcinex

Na rynku dostępna jest cała masa produktów o niskiej jakości. Czy zdarzyło Ci się kupić chlor szok w tabletach i po kilku dniach stwierdzić, że tabletki się nie rozpuściły ? No właśnie! Nie tylko nie jest on szybki, ale również zawiera substancje chemiczne, które na pewno nie są dobre dla Twojego basenu! Świadomie wyb

Jaką chemię do basenu wybrać ?

Świadomie wybieraj produkty do basenu. Chemia basenowa powinna dawać szybki efekt w postaci, czystej i krystalicznej wody. Idealna chemia basenowa sprawi, że woda w Twoim basenie nie zaszkodzi ani Tobie ani Twojej skórze czy włosom! 

Przy wyborze środków do swojego basenu nie kieruj się ceną jednostkową opakowania. Duże sieci handlowe często stosują ten trik - opakowanie 1 kg chloru ma niską cenę aby przyciągnąć uwagę kupujących. Ale jaka jest jego faktyczna wydajność? No właśnie - po zakupie najczęściej okazuje się, że bardzo słaba!
Gdyby porównać wydajność z 1 kg produktu szybko okazuje się, że produkty markowe są znacznie lepsze i ostatecznie znacznie tańsze !

Ale jaka jest najlepsza chemia basenowa?

Na rynku dostępnych jest wiele produktów - część chemii produkowana jest w Unii Europejskiej, a część importowana z innych państw a tutaj tylko pakowana. Specjaliści z dziedziny techniki basenowej od wielu lat uważają, że najlepszą firmą produkującą środki basenowe jest Bayrol. To niemiecki producent mający własne laboratoria i prowadzący od kilkudziesięciu lat szerokie badania nad rozwojem produktów chemii basenowej. 

W naszym sklepie internetowym opieramy się właśnie na współpracy z tym dostawcą. W naszym odczuciu produkty Bayrola mają konkurencyjne ceny, a jakość znacznie przewyższa inne produkty na rynku!

Nie wiesz co wybrać ? - zadzwoń 52 320 20 60

Jakie środki do spa i jacuzzi wybrać ?

Mamy również ciekawą ofertę chemii dla posiadaczy ogrodowych wanien spa i jacuzi. Gama produktów jest na tyle szeroka, że zaspokoi wszystkie potrzeby związane z pielęgnacją i utrzymaniem wanny spa.

Dezynfekcja wody w spa może odbywać się na dwa sposoby:

  • za pomocą aktywnego tlenu - wtedy dezynfekcja jest delikatna, a woda w jacuzi nie ma żadnego zapachu
  • za pomocą chloru - mikroproszek szybko rozpuszcza się i powoduje natychmiastową dezynfekcję; zwalcza mętność w wodzie

Innymi produktami do spa można regulować pH, zapewnić klarowność wodyzlikwidować pianę w wodzie.

Okresowa wymiana wody w wannie spa powinna być połączona z czyszczeniem wkładów filtrujących, czyszczeniem instalacji wodnej, a także myciem całego jacuzi w środku.

Chcesz być ekspertem w dziedzinie pielęgnacji swojej wanny spa? Zobacz naszą stronę opisującą pełną gamę produktów SpaTime.

Nie wiesz co wybrać ? - zadzwoń 52 320 20 60
arrow_upward