Complete & Easy 4,48 kg Bayrol
  • Complete & Easy 4,48 kg Bayrol

Complete & Easy 4,48 kg

Chlor saszetki multifunkcyjne. Podwójne saszetki do basenu z chlorem i składnikami przeciw glonom oraz klarującymi wodę.

245,00 zł
Ilość
w magazynie producenta

Complete & Easy Bayrol

Podwójne saszetki do kompleksowej dezynfekcji i pielęgnacji wody basenowej.

Wygodna pielęgnacja wody w basenie

Complete and Easy jest środkiem basenowym o zróżnicowanym składzie. Każda saszetka składa z dwóch części, w których znajdują się składniki zapewniających dezynfekcję wody, zwalczanie glonów oraz klarowanie wody. Działanie produktu jest szybkie i skuteczne - zapewnia podstawową pielęgnację wody przez 7 dni od momentu dozowania. To najbardziej popularny środek basenowy do kompleksowej pielęgnacji wody.

Produkt należy dodawać bezpośrednio do basenu. Najlepiej w pobliżu dyszy wlotowej aby nastąpiło szybsze rozprowadzenie składników po całym basenie.

Dozowanie Complete and Easy
Pierwsze dozowanie: 2 podwójne saszetki na każde 20 m3 wody.
Cotygodniowe dozowanie: 1 podwójna saszetka na 20 m3 wody.
Przy intensywnej eksploatacji basenu, po burzach, przy wysokich temperaturach oraz przy śliskich osadach w basenie należy środek dozować częściej i w większych ilościach, aż do podwojenia normalnej dawki.

Chemia basenowa Bayrol

Complete & Easy to produkt, który zawiera o 40% mniej chloru od konwencjonalnych środków, ale jest tak samo skuteczny. Complete & Easy produkowany przez firmę Bayrol łączy działanie szybkiego chloru w granulkach z czystym, proszkowanym aktywnym tlenem. Efektem jest bardzo skuteczna i szybka dezynfekcja wody w basenie. Z basenu można korzystać już 15 minut po użyciu podwójnych saszetek. Pozostałe składniki likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody.

Bayrol nie stosuje w Complete & Easy siarczanu miedzi! Niektóre produkty wielofunkcyjne innych producentów zawierają w swoim składzie siarczan miedzi, ponieważ ma działanie algobójcze. Miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia. W przypadku basenów foliowanych wystąpić może brązowe lub czarne naloty, które są trudne do usunięcia. Dla kąpiących się o blond włosach obecność miedzi może zabarwić włosy na zielono. Z tych powodów firma Bayrol celowo nie stosuje w swoich produktach siarczanu miedzi.

Bayrol
110290
Numer producenta
4199291

Opis

Waga
4,48 kg
Zawartość
16 saszetek
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward