Bayrol - lista produktów

BAYROL to najbardziej rozpoznawalna marka chemii basenowej w Europie. Dewizą firmy jest profesjonalne podejście do problematyki uzdatniania wody basenowej, a także wyjątkowa dbałość o jakość produkowanych wyrobów. W asortymencie marki mieszczą się preparaty "łatwe w użyciu" oraz specjalistyczne preparaty o nowoczesnym składzie.

Bayrol logo

Bayrol to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji chemii basenowej, zaliczana do jednych z najpopularniejszych w Europie. Bayrol swoją renomę zawdzięcza wyjątkowej dbałości o każdy produkt, co z kolei niesie ze sobą bardzo wysoką jakość wyrobów marki.

Producent chemii basenowej

Nadzwyczajność produktów Bayrol znajduje swoje podstawy w przekonaniu marki o konieczność indywidualnego podejścia do każdego basenu. Aby możliwe było dostosowanie produktów Bayrol do zróżnicowanych warunków oraz potrzeb ich klientów marka stworzyła oraz opatentowała wiele preparatów i środków do pielęgnacji wody.

Zgodnie z filozofią marki, produkty które tworzy mają za zadanie, znacząco ułatwić serwisowanie jak i pielęgnację basenu, a także maksymalnie skrócić czas potrzebny do wykonania tych czynność. Bayrol nie zapomina przy tym o bezpieczeństwie osób użytkujących ich wyroby, o czym świadczą najwyższe standardy produkcji obowiązujące w fabrykach marki.

Bayrol - chemia basenowa

Zadowolenie klienta jest dla marki Bayrol celem nadrzędnym, a w związku z tym, firma od lat przeprowadza badania rynku służące wskazaniu głównych problemów z którymi najczęściej spotykają się użytkownicy basenów. Ponad to, marka Bayrol wydaje własne czasopismo „Pool Magazine”, które zawiera liczne wskazówki oraz rozwiązania kwestii dotyczących pielęgnacji basenu. W magazynie tym, można również znaleźć informacje o wiodących trendach w dziedzinie basenów oraz urządzeń SPA.

Dla maksymalnego komfortu swoich klientów marka Bayrol stworzyła system czterech kroków przyspieszających i ułatwiających utrzymanie czystości wody basenowej. Zgodnie z nimi, należy przede wszystkim zawrócić uwagę na podtrzymanie prawidłowego pH wody basenowej, przeprowadzać dezynfekcję wody (chlorowanie/ozonowanie), zapobiegać powstawaniu glonów oraz pilnować przejrzystości wody. We wszystkich tych krokach z łatwością znajdą zastosowanie odpowiednie preparaty firmy Bayrol.

Bayrol - chemia do SPA

Firma Bayrol posiada w swojej ofercie również produkty przeznaczone do pielęgnacji wody w wannach SPA i jacuzzi. Wysoka temperatura wody oraz dysze wpływają na konieczność stosowania specjalistycznych środków do pielęgnacji. W związku z tym, marka Bayrol, stworzyła specjalistyczną serię SpaTime® w asortymencie której znajdują się środki do utrzymywania prawidłowego pH wody, dezynfekowania jej, utrzymywania w czystości oraz serwisowania dysz w wannach SPA i jacuzzi.

Automatyka basenowa Bayrol

Marka Bayrol to nie tylko producent chemii basenowej ale również twórca systemu PoolManager® służącego do łatwego zarządzania basenem. Ta innowacyjna technologia pozwala za pomocą eleganckiego panelu sterującego lub smartfona sterować uzdatnianiem wody oraz m.in. ogrzewaniem basenu czy fontannami. Ponadto, producent w swojej ofercie posiada również systemy rozbudowane, przeznaczone dla pływalni oraz basenów publicznych - BayrolAnalyt®. Natomiast, na potrzeby mniej wymagających właścicieli basenów domowych lub ogrodowych marka Bayrol stworzyła wysokiej jakości stację dozującą PoolRelax®.

W 2018 r. marka Bayrol, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie chlorowaniem wody basenowej przy użyciu soli w niej zawartej, wprowadziła do swojej oferty wysokiej klasy elektrolizery. Produkty Bayrol można nabyć jedynie u renomowanych przedstawicieli. Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki na naszej stronie.

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-20 z 60 pozycji
arrow_upward