Soft & Easy 5,04 kg Bayrol
  • Soft & Easy 5,04 kg Bayrol

Soft & Easy 5,04 kg

Aktywny tlen do basenu w saszetkach. Oczyszcza wodę, zapobiega powstawaniu glonów oraz klaruje wodę - basen bez chloru

297,00 zł
Ilość
w magazynie

Soft & Easy Bayrol

Podwójne saszetki z aktywnym tlenem do kompleksowej dezynfekcji i pielęgnacji wody basenowej.

Wygodna pielęgnacja wody w basenie

Soft and Easy jest środkiem basenowym o zróżnicowanym składzie. Każda saszetka składa z dwóch części, w których znajdują się składniki zapewniających dezynfekcję wody, zwalczanie glonów oraz klarowanie wody. Działanie produktu jest szybkie i skuteczne - zapewnia podstawową pielęgnację wody przez kilka dni od momentu dozowania. To doskonały środek basenowy do bezchlorowej  pielęgnacji wody.

Produkt należy dodawać bezpośrednio do basenu. Najlepiej w pobliżu dyszy wlotowej aby nastąpiło szybsze rozprowadzenie składników po całym basenie.

Dozowanie Soft and Easy
Pierwsze dozowanie: 2 podwójne saszetki na każde 30 m3 wody.
Cotygodniowe dozowanie: 1 podwójna saszetka na 30 m3 wody.
Przy intensywnej eksploatacji basenu, po burzach, przy wysokich temperaturach oraz przy śliskich osadach w basenie należy środek dozować częściej i w większych ilościach, aż do podwojenia normalnej dawki.
Przy zmętnieniach albo przebarwieniach wody powstałych w wyniku zaniedbania pielęgnacji wody lub dłuższej nieobecności, można przeprowadzić szokowe chlorowanie przy użyciu Chloriklar. Dla wzmocnienia efektu klarowania zaleca się regularne stosowanie Superflock.

Chemia basenowa Bayrol

Soft & Easy to produkt, na bazie aktywnego tlenu którego skuteczność jest porównywalna z chlorem. Soft & Easy produkowany przez firmę Bayrol łączy działanie aktywnego tlenu, który nie ma zapachu ze składnikami, które likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody.

Bayrol nie stosuje w Soft & Easy siarczanu miedzi! Niektóre produkty wielofunkcyjne innych producentów zawierają w swoim składzie siarczan miedzi, ponieważ ma działanie algobójcze. Miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia. W przypadku basenów foliowanych wystąpić może brązowe lub czarne naloty, które są trudne do usunięcia. Dla kąpiących się o blond włosach obecność miedzi może zabarwić włosy na zielono. Z tych powodów firma Bayrol celowo nie stosuje w swoich produktach siarczanu miedzi.

Bayrol
110630
Numer producenta
2399206

Opis

Waga
5,04 kg
Zawartość
12 saszetek
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward