Soft & Easy 0,42 kg
  • Soft & Easy 0,42 kg

Soft & Easy 0,42 kg

Aktywny tlen do basenu w saszetkach. Oczyszcza wodę, zapobiega powstawaniu glonów oraz klaruje wodę - basen bez chloru

25,00 zł
Ilość
w magazynie

Soft & Easy Bayrol

Podwójne saszetki z aktywnym tlenem do kompleksowej dezynfekcji i pielęgnacji wody basenowej.

Wygodna pielęgnacja wody w basenie

Soft and Easy jest środkiem basenowym o zróżnicowanym składzie. Każda saszetka składa z dwóch części, w których znajdują się składniki zapewniających dezynfekcję wody, zwalczanie glonów oraz klarowanie wody. Działanie produktu jest szybkie i skuteczne - zapewnia podstawową pielęgnację wody przez kilka dni od momentu dozowania. To doskonały środek basenowy do bezchlorowej  pielęgnacji wody.

Produkt należy dodawać bezpośrednio do basenu. Najlepiej w pobliżu dyszy wlotowej aby nastąpiło szybsze rozprowadzenie składników po całym basenie.

Dozowanie Soft and Easy
Pierwsze dozowanie: 2 podwójne saszetki na każde 30 m3 wody.
Cotygodniowe dozowanie: 1 podwójna saszetka na 30 m3 wody.
Przy intensywnej eksploatacji basenu, po burzach, przy wysokich temperaturach oraz przy śliskich osadach w basenie należy środek dozować częściej i w większych ilościach, aż do podwojenia normalnej dawki.
Przy zmętnieniach albo przebarwieniach wody powstałych w wyniku zaniedbania pielęgnacji wody lub dłuższej nieobecności, można przeprowadzić szokowe chlorowanie przy użyciu Chloriklar. Dla wzmocnienia efektu klarowania zaleca się regularne stosowanie Superflock.

Chemia basenowa Bayrol

Soft & Easy to produkt, na bazie aktywnego tlenu którego skuteczność jest porównywalna z chlorem. Soft & Easy produkowany przez firmę Bayrol łączy działanie aktywnego tlenu, który nie ma zapachu ze składnikami, które likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody.

Bayrol nie stosuje w Soft & Easy siarczanu miedzi! Niektóre produkty wielofunkcyjne innych producentów zawierają w swoim składzie siarczan miedzi, ponieważ ma działanie algobójcze. Miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia. W przypadku basenów foliowanych wystąpić może brązowe lub czarne naloty, które są trudne do usunięcia. Dla kąpiących się o blond włosach obecność miedzi może zabarwić włosy na zielono. Z tych powodów firma Bayrol celowo nie stosuje w swoich produktach siarczanu miedzi.

Bayrol
110631
Numer producenta
2399206

Opis

Waga
0,42 kg
Zawartość
1 saszetka
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward